Decor

SŁOŃCE PLAŻA MORZE ŻYCIE
Żywice – materiał niezwykły, nadający głębi, świeżości i harmonii.Idealnie komponuje się w nowoczesnych wnętrzach, wprowadza powiew krystalicznej natury i wyzwala pozytywne emocje. Buduje nieograniczone fantastyczne powierzchnie z dodatkami kryształków i lśniących pigmentów.
Prezentujemy prace twórców żywicznych, z ich oryginalnymi stylami i technikami.

 

Przedstawiane dekoracje są dostępne do nabycia , jak również na życzenie klienta każdy produkt może zostać utworzony wg indywidualnych potrzeb – w dowolnej kolorystyce i rozmiarach a jego cena uzależniona jest jedynie od powierzchni.

 

SAM ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYWICZNE DZIEŁO !

Dzięki technikom żywicznym osiągniesz upragniony efekt w formacie i zestawieniach kolorów dokładnie takich, jakie sobie wymarzyłeś!

 

Myślałeś o swojej wyjątkowej spersonalizowanej biżuterii żywicznej ? A może pragniesz obdarować nią kogoś Ci najbliższego ?
Urządzasz nowoczesny salon z kuchnią i szukasz pomysłu na puste powierzchnie na ścianach ?
Interesuje Cię oryginalny stolik kawowy z designerskim blatem ? Czy wolisz futurystyczny stół z migoczącą rzeką po środku ?
Chcesz wzbogacić wnętrze o ekskluzywne dekoracje i samodzielnie dobrać ich kolor kształt oraz wielkość ?

 

Wybierz rodzaj interesującej Cię dekoracji i określ jej cechy z wymiarami, kolorami, pigmentami… Prześlij do nas email ze swoim opisem a my postaramy się spełnić wszelkie Twoje oczekiwania w dziedzinie dekoracji żywicznych !