Kamienne
dywany

Kamienny Dywan – połączenie żywicy z kruszywem (rzecznym, marmurowym, perłowym).

Do zastosowania na tarasach, balkonach, schodach, coraz częściej pojawiające się też we wnętrzach. Jego główną cechą są właściwości drenażowe – podczas opadów deszczu woda jest odprowadzana, a nie zatrzymywana na powierzchni. Spływa między kamykami na warstwę elastycznej hydroizolacji  i zamarzając rozprasza się znajdując ujście między szczelinami kruszyw.

 

Wysokiej jakości nowoczesne żywice gwarantują trwałość, odporność na warunki atmosferyczne i łatwość w utrzymaniu czystości. Stwarza nieograniczone możliwości do ciekawych efektów kolorystyczno-dekoracyjnych z wykorzystaniem naturalnych kruszyw kwarcowych, jak też  szlachetnych marmurków w różnych frakcjach i bogatej kolorystyce. Świetne rozwiązanie, praktyczne i bardzo estetyczne.

 

ALTiFLO  Prekursorzy Kamiennych Dywanów na Podlasiu

Nawierzchnie tego typu cieszą się coraz większym powodzeniem i wytyczają nowy trend, zastępując tradycyjne okładziny takie jak płytki, terakota, panele czy bruk.Technologia która w innych krajach wybierana jest na większość realizacji związanych z balkonami czy tarasami. Dzięki stałemu rozwojowi i wzbogacaniu oferty asortymentowej, oferujemy wciąż nowe możliwości. Wycena usług przeprowadzana jest indywidualnie i zależna od zakresu prac oraz użycia materiałów (grunty, taśmy, hydroizolacje, rodzaje kruszyw i żywic, listwy, okapniki itp ) .  Wykonanie kamiennych dywanów odbywa się w sezonie wiosenno-letnim.

Serdecznie zapraszamy !

KRUSZYWA KWARCOWE

KRUSZYWA MARMUROWE

KRUSZYWA PERŁOWE